top of page

Apartamenty i Domki Bałtyckie

Wypoczynek we Władysławowie

Studio z aneksem kuchennym i łazienką 

W studio znajdziesz duże, komfortowe łóżko małżeńskie. W części dziennej studio znajdziesz bardzo wygodną rozkładaną sofę, stół z krzesłami. W mieszkaniu jest aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, płytę indukcyjną, czajnik, naczynia, sztućce, szklanki, kieliszki do wina itp. Studio ma prywatną łazienkę z prysznicem. ​

W mieszkaniu 
na zewnątrz
dodatkowo płatne 
3.png
1.png
2.png

Studio z widokiem na morze

W studio znajdziesz duże, komfortowe łóżko małżeńskie. W części dziennej znajdziesz bardzo wygodną rozkładaną sofę, stół z krzesłami. W mieszkaniu jest aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, płytę indukcyjną, czajnik, naczynia, sztućce, szklanki, kieliszki do wina itp. Studio ma prywatną łazienkę z prysznicem. ​ Na zewnątrz znajduje się stolik i krzesła, aby cieszyć się pięknym widokiem!

W mieszkaniu 


na zewnątrz


dodatkowo płatne 
1.png
3.png
2.png

Studio Rodzinne

W studio znajdziesz duże, komfortowe łóżko małżeńskie. W części dziennej znajdziesz bardzo wygodną rozkładaną sofę, stół z krzesłami. W mieszkaniu jest aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, płytę indukcyjną, czajnik, naczynia, sztućce, szklanki, kieliszki do wina itp. Studio ma prywatną łazienkę z prysznicem. ​ Na życzenie do mieszkania możemy wstawić łóżeczko dziecięce i krzesełko do karmienia. 

25 m2 (2).png
3.png
2.png
W mieszkaniu 


na zewnątrz


dodatkowo płatne 

Dwupokojowy apartament z balkonem

Duży i przestronny apartament z salonem, sypialnią i balkonem. Salon składa się z bardzo wygodniej rozkładanej kanapy 2 osobowej, stołu z krzesłami oraz wyjścia na prywatny balkon, ponadto znajdziesz także świetnie wyposażony aneks kuchenny. W sypialni znajdziesz duże łóżko małżeńskie oraz wyjście na prywatny balkon. W mieszkaniu jest łazienka z prysznicem.

W mieszkaniu 


na zewnątrz


dodatkowo płatne 
3.png
25 m2 (1).png
2.png

Mały dwupokojowy apartament

Apartament z sypialnią - salon składa się z bardzo wygodniej rozkładanej kanapy 2 osobowej, ponadto znajdziesz także świetnie wyposażony aneks kuchenny. W sypialni znajdziesz bardzo duże łóżko małżeńskie. W mieszkaniu jest łazienka z prysznicem.

W mieszkaniu 


na zewnątrz


dodatkowo płatne 
25 m2 (2).png
3.png
2.png

Domek Bałtycki z tarasem

Bardzo ładne i dobrze wyposażone domki drewniane. Przestrzenne i komfortowe z prywatną łazienką i dużym salonem. W domku znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – świeżą pościel, tv, lodówkę, kuchenkę, naczynia i garnki.

domek 


na zewnątrz


dodatkowo płatne 
25 m2 (3).png
3.png
2.png
Domki
kontakt
bottom of page